Sylwia Sulwińska – HR Manager w LSI Software

Wulkan energii, pozytywne nastawienie i nieustanny optymizm, to najtrafniejszy opis HR Manager LSI Software. Sylwia związała się z firmą w 2016 roku, wspierając działania HR w zakresie rekrutacji i employer brandingu.
Szybko okazało się, że dobrą energią zaraziła wszystkich pracowników organizacji, a jej doświadczenie zaprowadziło ją wprost na stanowisko managerskie. Obecnie odpowiada za politykę personalną firmy, employer branding, rekrutacje, rozwój obecnych pracowników firmy i wyznaczanie ich ścieżek kariery. Szybko zjednała sobie ludzi i rozbudowała zespół HR, ma pod sobą kilkuosobowy zespół, z którym wspólnie zajmuje się doradztwem dla managerów w kwestiach związanych z HR.

Człowiek wielu pasji

Jest pasjonatką wielu dziedzin. Posiada imponujące sukcesy w tańcu, od 25 lat związana jest ze sceną taneczną, a od 2017 roku prowadzi zajęcia z jazzu, stretchingu, high heels, jako instruktorka tańca w Polsce i za granicą. Mówiąc Sylwia, trzeba dodać acro yoga. 😊 To jej pasja, hobby i sposób na spędzanie czasu z przyjaciółmi.

Miłośniczka gór i wspinaczek górskich, podróży po świecie, dobrego wege jedzenia i kotów. A to tylko część jej zainteresowań. Stanowi inspirację dla wielu z nas, a jej słowa „kocham swoje życie” każdego dnia są odzwierciedleniem w uśmiechu i życzliwości wobec pracowników firmy.

Zobacz aktualne oferty pracy

Poznaj nasze aktualne oferty pracy, wyślij swoje CV i dołącz do naszego zespołu!